X
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Teknoloji ve iş hayatını aynı pencerede buluşturma amacı ile yola çıktığımız günden bu yana; web yazılım, web tasarım, programlama, hosting ve domain (web barındırma, alan adı) alanlarında sürekli bir gelişim içerisinde olduk. Tamamen müşteri memnuniyeti prensibi ile 2017 yılından itibaren sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendisine gaye edinmiş olan Dijital Sima, uzman ekibi ile Kahramanmaraş web tasarım alanında ön plana çıkar.

Firmamız kurulduğu günden bu yana güçlü alt yapısı ile sizlere hitap eder. Maraş web tasarım alanında sizlere 7/24 teknik destek sağlar. Ekonomik fiyatlar ile tasarımını yaptığı web sitenizi, bütün cihazlara uyumlu bir şekilde hizmetinize sunar. Sadece sipariş esnasında değil siparişten sonra da sürekli iletişim halinde olabilir fikir danışabilirsiniz.

Dijital Sima ekibi ile iletişime geçerek sizler de web sitenizi kurabilir, geliştirebilir ya da bilgi alabilirsiniz. Dijital Sima Kahramanmaraş ilinde sizleri dinleyerek tamamen talepleriniz doğrultusunda tasarımını yapar. Profesyonel ve arama motoru dostu web siteleri tasarlayan firmamız, sizlere en kullanışlı tasarımlar sunar. SEO kurallarına uygun olarak sitenizi geliştirmenize de yardımcı olur. Yılların verdiği tecrübe ve uzman ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Kalite, deneyim ve uzmanlığın bir arada olduğu web sitelerine sahip olabilirsiniz. Sizde dijital sima ile hemen webdeki yüzünüzü tasarlatmak için iletişime geçin.


Hosting Billing System by WISECP
Top